Rejkjavik

Dávání filmů na dvdv z ulož to

Dá se nějak dát film z ulož to na dvd-r a potom přehrát v dévédéčku

Nejlepší odpověď
iceT

Jistěže dá,musíš si požadovaný soubor stáhnout a uložit,vypálit a pak ti půjde přehrát v dvd přehrávači.Někdy tedy přehrát nejde,ale přehraje i ps3.
Používám verbatim dvd+R,vypalovač­ku Nero.

Další odpovědi
Hlada

Filmy na uloz to jsou většinou v avi. Ty se vypalují jako datové, velikost celovečerního filmu bývá kolem 700MB. Starší přehrávače formát avi neumějí přehrát. V tom případě je potřeba film překonvertovat do formátu DVD video, kde celovečerní film má kolem 4,5GB. Konverzí se ale kvalita nezlepší.