PokiMoni22

Dárek pro nevěstu k narozeninám

Ahoj všem

chtěla bych se vás zeptat ohledně výběru náušnic. Nevěsta bude mít narozeniny a chtěla bych ji udělat radost a koupit ji náušnice. Našla jsem celkem pěkné na tomto obchodu: https://www.sper­kyprovsechny.cz/stri­bro-925-3-3/, nicméně s nim nemám zkušenost. Máte někdo zkušenosti s nimi? Jsou kvalitní a spolehliví nebo ne?

Děkuji za všechny rady 🙂

Nejlepší odpověď
cappuccino

Je velke riziko, kupovat nekomu sperky. Kazdy mame jiny vkus. Pokud nevite, jake nausnice se neveste libi, tak ji radeji dejte voucher do klenotnictvi nebo obalku s penezi. Urcite to uvita vic, nez nevhodne nausnice.
Ja osobne bych si sperk radeji vybrala, nez koupila pres e-shop.

Další odpovědi
elkon

Šperky se většinou špatně kupují, protože každá žena má jiný vkus. Nerozhoduje jestli je to vaše nevěsta, vašeho syna, nebo někoho jiného.

seraphico

V prvé řadě se přiznám, že s tímto e-shopem nemám žádnou zkušenost. Recenze na Heurece jsou dobré, byť obchod nevyužívá službu Ověřeno zákazníky, tudíž se může jednat o smyšlené recenze „zákazníků“, kteří si ve skutečnosti nic neobjednali. Dokonce první recenzi (4. 1. 2021) si obchod pravděpodobně napsal sám:

https://obcho­dy.heureka.cz/sper­kyprovsechny-cz/recenze/

Všeobecné obchodní podmínky mají napsány dobře, bez překvapivých ujednání:

https://www.sper­kyprovsechny.cz/vse­obecne-obchodni-podminky/

Jak na Facebooku, tak Instagramu nejsou moc aktivní. Oba mají založený evidentně pouze proto, že je to dnes trendy. Na obou mají také jiné telefonní číslo než na svých stránkách. To bude nejspíše tím, že se o své sociální sítě náležitě nestarají.

Otázkou ale zůstává, zda je opravdu dobrý nápad vybírat šperky z e-shopu. Jejich vzhled se na obrázcích může lišit od skutečnosti. Tady bych se raději přikláněl ke koupi v klenotnictví, kde cena bude samozřejmě zase jiná.

da ny

Šperk nemusí potěšit každou ženu. Má své oblíbené, netrefíte se do vkusu (nestojí o kamínky nebo je chce), může to pro ni být věc zbytečná. Máme v rodině ženu alergickou na zlato, další nemůže míz v uchu stříbro (přestože je bakteriocidní).
I voucher do klenotnictví může být nevhodný dárek (někdo uvítá masáž, kadeřnictví, pedikůru aj.). Pokud nevíte (málo ji znáte), pořiďte jen nějakou maličkost (bonbony, kávu, čaj, lahev oblíbeného pití apod.) Vložte do pěkného přání či obálky z papírnictví, raději peníze. Ty jsou často nejvítanějším darem-

Michálek1245

Teď úplně nevím, jaký má vztah k těm narozeninám to, že je to nevěsta. Já osobně mám rád na ženách perly. Svojí manželce jsou od https://www.ti­niana.cz/perlo­ve-naramky/ koupil perlový náramek , který se jí moc líbil. Ale jinak souhlasím s tím, že pokud si nejste jistá tím, co má nevěsta (oslavenkyně) ráda, tak dát na rady na internetu není zase tak moc moudré.