Baromut

Dámy, urazily byste se, kdybyste pod stromečkem našly větší podprsenku a menší kalhoty?

Odpovědi
KatkatkaW

já třeba ne, ale dokážu si představit, že kdyby mi bylo dvakrát více let, moc by mě to nepotěšilo…

anonym

Taková situace nastat nemůže, neznám osobu, která by mi něco takového koupila, to chce hodně odvahy, ale pokud by k tomu přeci jen došlo, fakt nevím, jak bych se tvářila, jak bych reagovala, asi by to byla hodně trapná chvilka.

NelieM

Jelikož jsem mladá, tak by mi to nevadilo, zasmála bych se tomu. Ale takové věci je lepší vybírat s dotyčnou osobou, které ten dáreček má patřit. :)

anonym

Nějak jsem nepochopila, co s tím má věk