Shizuka

Dámské tenisky dobré na HIIT a cardio training?

Potřebuju pořídit pořádné tenisky které se mi nerozpadnou po půl roce, už asi 3 měsíce aktivně cvičím každý den, většinou cardio nebo HIIT (mountain climbers and such).
Ale stále, co se týče výbavy, se v tom nevyznám. Teď když jsem začala hledat nějaké tak jsem zjistila že je asi tisíc druhů a já jsem úplně v koncích které. Tak se chci obrátit tady na někoho kdo má s nějakýma zkušenosti. Potřebovala bych ženské boty které vydrží cardio a HIIT, prostě domácí cvičení, ale kdyztak případně aby se mohli nosit i ven, třeba na každodenní nošení občas.
Jsem ochotna zaplatit i dražší..
Děkuju předem moc za tipy

Odpovědi
elkon

Dobrou zkušenost máme se značkou Puma. https://www.spor­tisimo.cz/puma/ci­lia-p/282263/?puma=74&dam­ske=1