Dají se odstranit stařecké skvrny z rukou a obličeje přírodní cestou?

Stařecké skvrny se prý dají odstranit potíráním kyselinou citronovou nebo nějakým jiným prostředkem bez lékařského zásahu?

Odpovědi
oprsal

Sérum pro intenzivní regeneraci ARTISTRY TIME DEFIANCE™ je vysoce specializovaná kúra pro noční péči o pleť, která se používá čtvrtletně k posílení přirozené schopnosti pleti regenerovat poškození způsobené zatížením okolního prostředí a pomáhá předcházet viditelným známkám předčasného stárnutí.Mohu podat další informace i o jiných přípravcích.

Zdroj: www.brnenec.net/am­wayshop