kristyna73

Dá se vlastní, originální, nahraná píseň poslat do rádia, aby ji zahráli?

Koupili jsme si s kamarádem instro, napsali si vlastní text a potom v jednom studiu, u DJ si to nahráli. Bylo to jen pro radost, kamarád už s tím má více zkušeností. Dala jsem to poslechnout známým a přátelům. Hodně se jim líbí. To proto se ptám.

Nejlepší odpověď
bolak

Můžeš zkusit napsat někomu z lidí, co vysílaj vlastní rádio na internetu > http://www.ra­dioo.cz/

Připadně bys mohla založit svoje (je to strašně jednoduchý) a tam pošutět jenom (nebo „i“) tvoje písničky. Odkaz na radio pak pošleš pár lidem, ono stoupne v žebříčku a pak už se na to nabalej další posluchači. Do vlastností radia si pak napiš email nebo ICQ a uvidíš jestli se ti někdo ozve a bude chtít vědět „co je to za song a co za žábu to tam zpívá“.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejaky-program-k-vysilani-radia-krome-winampu-a-virtual-dj

Další odpovědi
Drap

Poslad se určitě dá. Jestli ji ale budou hrát, záleží na rozhodnutí konkrétního radia.

Conchus

Určitě, jen do toho

kristyna73

Ok, ale nevíš jak? To jim mám napsat třeba email? nebo rovnou poslat?