Przraaa

Dá se v H&M platit eurem?

Dá se v h&m nakupovat eury??

Nejlepší odpověď
annas

Pokud někdo něco nakupuji, tak platím penězi nebo kartou.

V odkazu najdete, že je možné platit eurerm i v H&M .

Jenže ceny v eurech jsou určené pro Slovensko. Výrobce je tam v našem případě lepí 9 měsíců dopředu a to neumíme určit přesně, jaký bude kurs. Někdy to vychází ve prospěch koruny, někdy v neprospěch,“ popsal proces Novotný.

A jakých dalších obchodů v Česku se tahle zvláštní cenová politika ještě týká? Třeba oblíbeného New Yorkeru, Orsay či H&M."

https://www.a­haonline.cz/cla­nek/musite-vedet/46747/chcete-v-ceskych-obchodech-platit-eurem-neverte-cenovkam.html

Další odpovědi
ivzez

Ne, nikde se nedá „nakupovat €ury“.