Avatar uživatele
anonym

Da se to zneuzit?

dekuji PostApManovi za rady uz jsem registrovana,muze nekdo zneuzit moji e-mailovou adresu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, anonym před 5024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

jedině, že ti bude posílat emaily.
Vložení emailové adresy na skype je pro vyhledání tě na skype. Zadáš adresu nebo přezdívku a ono tě to vyhledá. Pak si tě přidám a pokud souhlasíš, tak to povolíš a je to.
Pošli mi na mejl tvoji adresu-emailovou a já si tě přidám a uvidíš. Adresu napiš do textu ne do té kolonky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Marvan

Definujte zneužití emalové adresy.

Emailovou adresu je možné zneužít od momentu kdy byla zaregistrována. V 97% ale není třeba se ničeho obávat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fred

E-mailovou adresu ma smysl chranit predevsim kvuli spamum. Neni dobre vystavovat ji verejne na internetu, ale pokud se nekam registrujete, obvykle je vyzadovana. Urcite riziko tu je, ale vetsina lidi to neresi. Nekdo ma dve e-mailove adresy – jednu hlavni a druhou, ktera je jen, aby ji uvadel, kdyz se na internetu nekde registruje. (Take existuji sluzby, ktere poskytuji jednorazove e-mailove adresy prave pro takove registrace, kdy svou skutecnou adresu nechcete prozradit. Ale jak rikam, vetsina lidi to neresi.)

Take zalezi, co mate za e-mail, kdo ma napr. gmail, ten se spamu moc bat nemusi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

neboj těhotná nebude!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek