Da se to zneuzit?

dekuji PostApManovi za rady uz jsem registrovana,muze nekdo zneuzit moji e-mailovou adresu?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

jedině, že ti bude posílat emaily.
Vložení emailové adresy na skype je pro vyhledání tě na skype. Zadáš adresu nebo přezdívku a ono tě to vyhledá. Pak si tě přidám a pokud souhlasíš, tak to povolíš a je to.
Pošli mi na mejl tvoji adresu-emailovou a já si tě přidám a uvidíš. Adresu napiš do textu ne do té kolonky.

Další odpovědi
Marvan

Definujte zneužití emalové adresy.

Emailovou adresu je možné zneužít od momentu kdy byla zaregistrována. V 97% ale není třeba se ničeho obávat.

Fred

E-mailovou adresu ma smysl chranit predevsim kvuli spamum. Neni dobre vystavovat ji verejne na internetu, ale pokud se nekam registrujete, obvykle je vyzadovana. Urcite riziko tu je, ale vetsina lidi to neresi. Nekdo ma dve e-mailove adresy – jednu hlavni a druhou, ktera je jen, aby ji uvadel, kdyz se na internetu nekde registruje. (Take existuji sluzby, ktere poskytuji jednorazove e-mailove adresy prave pro takove registrace, kdy svou skutecnou adresu nechcete prozradit. Ale jak rikam, vetsina lidi to neresi.)

Take zalezi, co mate za e-mail, kdo ma napr. gmail, ten se spamu moc bat nemusi.

nabubindes

neboj těhotná nebude!