Babsi

Dá se stáhnout video z youtube?

Popřípadě jak?

Nejlepší odpověď
ten který je

Ano dá,je na to třeba program a Tube Catcher,který lze stáhnout zdarma.

Další odpovědi
Honzucha

zde si vyberte program s kterým to stáhnete http://www.sta­huj.centrum.cz/?g[s]=youtube

martinacek

já to dělám tak, že si otevřu dvě okna – jedno na youtube. com a druhý na youtube.mp3.org (tu koncovku nevím přesně) a adresu z yt. zkopíruju do ytmp3 a dám download. Ale zatím jsem ztahovala jen písničky, tak nevím jestli takhle jde i video.