jsemjá

Dá se považovat za hodně GB 64 GB?

Moc se v těch bajtech nevyznám.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
led

Jiná odpověď.

Ano aj nie.
Pokiaľ máte len textové súbory, knihy 64GB je viac než dosť.
Ale ak ukladáte multimediálne data tj, grafiku, hudbu, video (filmy) 64GB to je iba 12–13 DVD filmov len malá nanofilmotéka.
Taká základná filmotéka filmového fajnšmekra obsahuje aspoň 100 filmov…

Dochy

Jiná odpověď.

Podle toho kde a na co. Jedno ze základních pravidle v informatice je, že jakkoli velký disk je malý.

Pro kartu v mobilu je to takový střed. Pro základní flash v mobilu je to silný nadprůměr. Pro velikost HDD v PC je to v současnosti extrémně slabé a snad se takový ani neprodává. Jako RAM v PC je to hodně silný nadprůměr. Nevím o nikom, kdo by to v PC měl i když už je to poměrně dostupné.

Nedělej anketu, pokud se nedokážeš pořádně zeptat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jsemjá

Na videa cca 15 minut. Co myslíte?

successful

Ano. Podle toho k čemu je chceš použít.
Na různé soubory ve formátu word, PDF etc. ti stačí i 8 GB.