packa

Dá se nějak navonět kočičí písek?

Mám kočku a koupila jsem ji křemičitý písek (stavebnicový) a děsně to smrdí jen když jde kočka na malou.. ještě studuju takže přijdu odpoledne domů a mám tam docela zimu, protože kvůli tomu smradu mám furt otevřené okno. Není něco nějaký materiál co nasává ten smrad do sebe nebo tak? Nebo nějakou radu? Budu moc ráda.. předem moc děkuji

Nejlepší odpověď
cochee

Kočkolit. Křemičitý písek je nevhodný, právě proto, že nenasákne smrady a navíc tu vlhkost taky pohlcuje v daleko menší míře. Kočkolity jsou samozřejmě drahé, no to je ale drahé všechno pro chov domácích mazlů.

Richien

Skusil bych gelový kočkolit, nebo jsou nějaké mentolové snad…manželka to kupovala a nikdy jsem smrad necítil

GM

Za mnoho let jsem vyzkoušela všechno, v poslední době se mi nejvíc osvědčuje kočkolit Luisa z Penny Marketu, je nejlevnější, (cca 20,– Kč) a svůj účel splní stejně jako kočkolity drazší. Mikeš podle mé zkušenosti za moc nestojí. A vůní zápach nepřerazíš, bude to ještě horší. Jo, kočky jsou drahý koníček.

briketka10

Kup si toto stelivo: Mikeš pohlcuje pachy a hrudkuje.
http://www.dobra-miska.cz/mikes-natural-podestylka-kocka-pohlc-pachu-10kg