dá se na monitor pc koupot folie?

Nejlepší odpověď
anonym

Jaká fólie, k cemu by měla sloužit ?
Polarizační filtr ? snad míval smysl u crt monitoru, eliminoval nechtěné odrazy světla od kulovité skleněné plochy … u lcd už nemá snad žádný význam … i proto že podsvětlení lcd displejů je daleko šetrnější ( zvlášť pak led podsvětlení ) tam skutečně tyto polarizační filtry už postrádají význam. Snad jedině ten, že byste chtěla omezit pozorovací úhly, ale bývá spíše obvyklé tuto vlastnost lcd už více nezhoršovat ;)

Další odpovědi
Miroslavst

Možná ano, možná ne.
Na monitor jako takový se prodává předložka (ne předkožka-to je něco jiného, prosím neplést) a ta zabraňuje vyzařování z monitoru. Rovněž je to zábrana proti tomu, aby kdokoli jiný než ten, co sedí přímo před monitorem viděl co tam je.

anonym

a taková ta průhledná folie jako je na telefon se nedá sehnat,ptala jsem se na to a prý né,palce došly tak dodám až naskočí dík

Miroslavst

Není palec-není odpověď.
Ne, já koupil v lídlu ale už je to dlouho průhlednou tapetu. Je to fólie, ale nevím k čemu by to tam bylo.
Mám tři role :D