Avatar uživatele
Lucyfer

Dá se na facebooku nějak nastavit, že vaši přátelé, eventuelně veřejnost, neuvidí co kde lajkujete a komentujete?

A prosím kde přesně?

Jinak zobrazuje se to na hlavní stránce. Ne vždycky 🤔 Nebo nebylo to tam vždycky…
Je jedno, jestli jde o příspěvky ze skupin, kde je třeba kamarádka členem… nebo veřejné stránky alá reklama, kde se o něčem zmíním a hned to vidí ostatní u sebe. Přijde mi, že to trochu narušuje soukromí, jak moje, tak i ostatní to může štvát, když budu lajkovat kdejakou blbinu a bude jim to „spamovat zeď“ mezi věcmi, které sledují.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 828 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucyfer

Když to někdo vidí, tu mují reaci (to se mi líbí/emodži) u nějakého příspěvku, to mi nevadí, nebo že vidí můj komentář… ale chtěla bych, aby to bylo na základě toho, že si dotyčný najde ten příspěvek sám. Ne aby to na něj někde „mrkalo“.

Mám dojem, že na „starém facebooku“ to nebylo… nebo jeden čas dokonce, že jste takhle mohli skrz někoho vidět příspěvky (typicky fotky) člověka, kterého ani nemáte v přátelích.

Mě zajímají spíš stránky apod., které sleduji, příspěvky od přátel, co stihnu v čase vidět na facebookové zdi… Nebo si můžu jó vyhledat něčí profil, pokud jsem zvědavá.
Asi chápete, co mám na mysli.

Nový příspěvek