Avatar uživatele
arygnoc

Dá sa predpokladať, že počas futbalových majstrovstiev tu bude viac ženské osadenstvo?

pokiaľ nebude meniť prázdne pivové fľaše za plné a vysýpať popolníky?
Doplňuji:
som tu a sledujem aj futbal (to je výhoda dvoch monitorov, cha!)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? aramah, suaeda, iwrana, briketka10, anonym, david22, vlk samotař, anonym před 4338 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nejspíš ano. Fotbal vnímám spíše jako záležitost mužskou.
Když jsem chodila do školy, tak jsem sice fotbalu fandila, ale mělo to svůj podtext – taťka jako bývalý fotbalista se rád na zápasy díval a občas mu uklouzla nějaká peprná poznámka. U nás se mluvilo moc slušně, tak to byl pro mne takový „malý svátek“. To potom táta nevěděl, jak to zamluvit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Já fotbal nesleduju,takže tu budu:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

myslím, že někteří tu zůstanou, spousta jich fotbal nesleduje :)
Doplňuji:
tak to se tedy máš já vařím a čekám na film na Nova Cinemě ahój a fotbalu zvášť :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Co je to ten fotbal?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jsem na tom podobně jako Rocker. Jinak máte všeobecně pravdu, ale co já zažil magorEK do sportu, to byste nevěřil ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

O fotbal se nezajímám.Mí kolegové v práci mně proto berou jako divného člověka.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk samotař

http://ona.id­nes.cz/foto.as­px?r=vztahy-sex&c=A080608­_174126_ona_te­lo_jup Necháme se překvapit.
Doplňuji:
Pro amarah-pár bláznů honí ten kulatej nesmysl po hřišti /hřiště-odélník posečené louky/

Upravil/a: vlk samotař

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Možná to nebude tak horký, taky patřím mezi ty koho kopaná nějak zvláš neoslovila.
Navíc si myslím, že ty naši tam dlouho hrát nebudou.
Já raději tento víkend „navštívím“ Kanadu a konkrétně Montreal. Nejspíš víš proč :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Fotbal nepatří mezi mé srdeční záležitosti, že bych při něm zapomněl spát, jíst a nebo přímo zanedbával i jiné záležitosti. Natož abych zapomněl číst tyto webovky. Našinci asi moc neoslní. Ale možná se podívám na finále, to by mohl být dobrý fotbálek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Robert_PM

Nebude, pojede se prodávat do místa konání fotbalového mistrovství:-).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

Amarah:

:)) máš recht.

před 4338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Sleduji .. au, au .. , ale jsem optimisticka . Alespon na 2 : 2 ., kdyby to vyslo.
Ten ktery je : Jite jedovate houby , nedivate se na fotbal .. ani se tem kolegum moc nedivim. 🙂 -iv-

před 4338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

  • iv-

ešte tuhšie musíte palčeky držať, zatiaľ sa Vám darí.

;)

před 4338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

tak nejako to nevyšlo, hm, hm.

před 4338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

;-( Jesteze nechodim do sazkovych kancelari. 🙂

Ten ktery je … nechala jsem se naklonovat , stradam palce na druhe tricko .. , ale nejak mi je sem do diskuze nikdo nedavate ! Asi delam neco spatne. ☹

  • iv-

před 4338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

iv Vy jste se nechala naklonovat koukám.;-)

před 4338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

AD vlk samotář:kdyby raději to hřiště rozorali a zaseli tam pšenici nebo začali pěstovat brambory.:-D

před 4338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vlk samotař

Neber to tak tragicky/ty ještě nevíš,že většina potravin se dováží/dobrou noc je tu bouřka.

před 4338 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport