arygnoc

Dá sa predpokladať, že počas futbalových majstrovstiev tu bude viac ženské osadenstvo?

pokiaľ nebude meniť prázdne pivové fľaše za plné a vysýpať popolníky?
Doplňuji:
som tu a sledujem aj futbal (to je výhoda dvoch monitorov, cha!)

Nejlepší odpověď
anonym

Nejspíš ano. Fotbal vnímám spíše jako záležitost mužskou.
Když jsem chodila do školy, tak jsem sice fotbalu fandila, ale mělo to svůj podtext – taťka jako bývalý fotbalista se rád na zápasy díval a občas mu uklouzla nějaká peprná poznámka. U nás se mluvilo moc slušně, tak to byl pro mne takový „malý svátek“. To potom táta nevěděl, jak to zamluvit.

Další odpovědi
Rocker

Já fotbal nesleduju,takže tu budu:-)

briketka10

myslím, že někteří tu zůstanou, spousta jich fotbal nesleduje :)
Doplňuji:
tak to se tedy máš já vařím a čekám na film na Nova Cinemě ahój a fotbalu zvášť :)

aramah

Co je to ten fotbal?

quentos

Jsem na tom podobně jako Rocker. Jinak máte všeobecně pravdu, ale co já zažil magorEK do sportu, to byste nevěřil ;{)>

ten který je

O fotbal se nezajímám.Mí kolegové v práci mně proto berou jako divného člověka.:-D

vlk samotař

http://ona.id­nes.cz/foto.as­px?r=vztahy-sex&c=A080608­_174126_ona_te­lo_jup Necháme se překvapit.
Doplňuji:
Pro amarah-pár bláznů honí ten kulatej nesmysl po hřišti /hřiště-odélník posečené louky/

Ar

Možná to nebude tak horký, taky patřím mezi ty koho kopaná nějak zvláš neoslovila.
Navíc si myslím, že ty naši tam dlouho hrát nebudou.
Já raději tento víkend „navštívím“ Kanadu a konkrétně Montreal. Nejspíš víš proč :)

suaeda

Fotbal nepatří mezi mé srdeční záležitosti, že bych při něm zapomněl spát, jíst a nebo přímo zanedbával i jiné záležitosti. Natož abych zapomněl číst tyto webovky. Našinci asi moc neoslní. Ale možná se podívám na finále, to by mohl být dobrý fotbálek.

Robert_PM

Nebude, pojede se prodávat do místa konání fotbalového mistrovství:-).

arygnoc

Amarah:

:)) máš recht.

anonym

Sleduji .. au, au .. , ale jsem optimisticka . Alespon na 2 : 2 ., kdyby to vyslo.
Ten ktery je : Jite jedovate houby , nedivate se na fotbal .. ani se tem kolegum moc nedivim. 🙂 -iv-

arygnoc

  • iv-

ešte tuhšie musíte palčeky držať, zatiaľ sa Vám darí.

;)

arygnoc

tak nejako to nevyšlo, hm, hm.

anonym

;-( Jesteze nechodim do sazkovych kancelari. 🙂

Ten ktery je … nechala jsem se naklonovat , stradam palce na druhe tricko .. , ale nejak mi je sem do diskuze nikdo nedavate ! Asi delam neco spatne. ☹

  • iv-

ten který je

iv Vy jste se nechala naklonovat koukám.;-)

ten který je

AD vlk samotář:kdyby raději to hřiště rozorali a zaseli tam pšenici nebo začali pěstovat brambory.:-D

vlk samotař

Neber to tak tragicky/ty ještě nevíš,že většina potravin se dováží/dobrou noc je tu bouřka.