martinju

counter strike

ahoj chtel jsem se zeptat. stahl jsem si counter strike 1.6 k tomusem si stahl vsechny potrebne veci a presto mi to nejde nevite proc? prosim poradte.

Nejlepší odpověď
M0RRIS0N

Jak ti to nejde — napis mi na icq 398250924 … asi wim proc

Zdroj: insiders.klanweb.cz

Další odpovědi
Dandi

Mrkni na návod na http://cs.vokr.com/ nebo napiš tomu týpkovi co tady nechal na sebe ICQ =D

alenka901

podle mě to je crackem bud ho nemáš nebo jsi to špatně kracknul,crackem nahradím soubor exe dáš přepsat vše.restartuješ pc,nekdy se hra spouští crackem.držím palce

Attack-design

zkus ho cracknout a mrkni na svoje rozhraní kompu, možná jsi taky stáhl poškozený soubor