SCRUMPY

Co způsobuje malou černou placičku na obrazovce?

Jíž několik dní mám na obrazovce malou černou placičku. Placička také nemění barvu, je stále černá. Popravdě mě docela štve, ale co s tím mám dělat. Prosím vás jen o jednu odpověď co to způsobuje. Placička se nachází vlevo téměř uprostřed, lehce nahoře. Placičku si dám samozřejmě opravit, ale od vás potřebuji vědět co to způsobuje. Za všechny odpovědi děkuji. A prosím žádné odpovědi tipu: „Máš nedostatečné informace“ toto napište jen s odpovědí.
OS: Windows 7 Home Premium
Výrobce počítače: Toshiba
Datum výroby: 2007
(omlouvám se za gramatické chyby)

Odpovědi
Angi-Shy

šikla by se fotka… děda má starej laptop a na obrazovce má černej ale průhlednej flek, vypadá to jako by to bylo spálený..nevím jestli tohle bude stejnej případ, ale jakmile je to na obrazovce, může se jednat o rozbitou grafickou kartu, s tím jsem měla už mnoho starostí u mnoha počítačů a vždy se to projevovalo jinak, jednou tenký čáry přes obratovku, jednou pixely a fialová barva, jindy všechno na obrazovce mázlé, jindy prostě celá obrazovka zčernala…

Doporučuju si zálohovat data z počítače na flashku nebo externí disk. Mě se stalo že kvůli grafice klekl celej pc a obrazovka už zůstala černá, nemohla jsem tak svoje data přetáhnout když jsem viděla prd a potom mi už pc nešel ani zapnout a platila jsem šílený prachy za záchranu dat..

Nejlepší radu získáš v opravnách nebo na místě, kde jsi pc koupil

still

Jo foto by se hodilo. Tipnu si, že placička podle popisu vznikla nejspíš nějakým fyzickým působením (náraz, nechtěné zasednutí, atp). Což je relativně dobře, protože to vyřeší výměna displeje, na funkčnost notebooku to nemá vliv.
S malým procentem pravděpodobnosti může jít také o nějakou výrobní vadu displeje, pak by byla na místě reklamace.