Co znamená,zesplatněná půjčka?

Mám starou půjčku už od roku 1996 a bohužel není dostatek peněz na splácení a tak mi v bance oznámili že půjčka je zpoplatněna.

Nejlepší odpověď
kropitko

Vaše otázka je poměrně nepřesná. Ale pokud to znamená,to co myslím,tak by mělo jít o to,že po Vás chtějí zaplatit nějakou částku za poskytnutí půjčky. Pokuste se dotaz položit znovu,třeba Vám někdo odpoví.

Další odpovědi
noen

Dobrý den, pokud máte na mysli zesplatnění úvěru, tak to znamená, že máte určitý počet nezaplacených splátek, banka Vám poslala již několik písemných upomínek s tím, že ta poslední obsahovala datum zesplatnění, tj.poslední datum, dokdy je ochotná počkat nazaplacení dluhu. Pokud jste nezaplatil/a, tak banka předala tuto smlouvu na exekuční společnost, která Vás asi kontaktuje a nabídne Vám jiný splátkový kalendář nebo po Vás bude vymáhat celou nesplacenou částku z půjčky (to co chybí ještě doplatit) + soudní výlohy + penále a sankce za porušení smlouvy.