alex.agent

Co znamená „Zakázat kompozici plochy“? (Windows 7)

Příklad: http://www.gta­.cz/data/gta4/na­vody/screeny-z-win7/kompozice­plochy.jpg
Doplňuji:
Alesh: Mno a jako…co se u toho stane, nebudu to mít přez celou obrazovku, bude to nějak „žrát“ méně RAMku? či co? jak to normálně poznám? nebo jako v tom je rozdíl?

Odpovědi
Alesh

581. – Jak zakázat Aero třeba ve hře

Pokud potřebujeme u nějaké aplikace či ve hře každý kousek výkonu počítače, anebo má software problém s funkcí Aero, pak lze přímo u něj nastavit, aby se před jeho spuštěním funkce deaktivovala.

Klikneme na zástupce programu pravým tlačítkem myši a vybereme volbu Vlastnosti. Na záložce Kompatibilita zatrhneme box Zakázat kompozici plochy a klikneme na OK.

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/ti­py-pro-windows-7-poradi-vychytavku-pro-kalkulacku-fy8-/software.aspx?c=A110904­_223009_softwa­re_dvr

alex.agent

Víš, že jsem tuto stránku našel, ještě než jsem položil tuto otázku? A to tu není nikdo, kdo by to mohl vysvětlit vlastníma slovama než kopírovat hned první odkaz co mu to najde? Děkuji – já se jen chci zeptat, co se stane, když zakážu kompozici plochy, jako vzhledově – co se změní atd.
Děkuji