kocickaaa

co znamená naformátovat NĚCO?

Nejlepší odpověď
arygnoc

(v IT) uvést HD, flashdisk a jiné vícenásobně přepisovatelné médiu do stavu, kdy je schopno přijímat a zapisovat data.

Další odpovědi
tom004

Jednoduše.Ráno vstanu,mám dlouhé vlasy,jdu k zrcadlu,a učešu se.Učešu (naformátuju),to něco.Velice jednoduše řečeno.:)

mosoj

Informace které se ukládají na disk nebo jakékoliv paměťové médium se ukládají laicky řečeno do určitých sekcí. Vytvoření těchto sekcí se nazývá formátování. Je to proto aby se mohly uložené informace zpětně když je to třeba nalézt – adresovat.