Co znamená číslo 12

Co znamená číslo 12 ve fotbale a co jako cislo 12 prinasí ve sportu ?

Nejlepší odpověď
Lencis

Nic konkrétního číslo 12 ve fotbale neznamená (tedy alespoň jsem nic nenašla), jen takové „zajímavosti“:

  • Po dvanácti letech se Slavia dočkala mistrovského titulu.
  • FIFA vybrala 12 brazilských měst pro fotbalové MS v roce 2014
  • Pražské jednání valné hromady českého fotbalu trvalo téměř dvanáct hodin. Jednoznačné vítězství slavil Ivan Hašek, který nejenže se stal novým předsedou, ale zároveň dosáhl toho, aby mu delegáti zvolili jako spolupracovníky vesměs jeho favority.
  • fotbalová branka v Přibyslavicích na Třebíčsku usmrtila malého školáka Davida (†12)

Co se týče čísla 12 jako takového, pak:

Dvanáctka

Dvanáctka také nestojí co do síly stranou. Je to číslo, které má stejné vibrace, čteno z obou stran. Identickou váhu má tedy i číslo dvacet jedna. Znamená dovršení něčeho. Prakticky vládne světu.

Dvanáct měsíců tvoří rok, dvakrát dvanáct hodin tvoří den, pětkrát dvanáct minut tvoří hodinu, dvanáct znamení tvoří zvěrokruh – dvanáct hrdinských činů Heraklových, dvanáctero bran Nového Jeruzaléma, dvanáct olympských bohů, dvanáct synů Jákobových, dvanáct učedníků Krista, dalajlámy, krále Artuše, Karla Velikého… a mohla bych pokračovat.

Dvanáctého se většinou dějí věci, které jsou zásadní pro budoucnost. Dvanáctka ale zdaleka nemá tak fatální dopad jako jedenáctka, protože její pohled je upřený na budoucnost, tudíž je její energie rozložená. Navíc, a to je důležité, ona neničí – směruje.

Další odpovědi
Dandi

Číslo 12 – znamená jistotu. Může přinést konec, trvalý, definitivní konec, anebo konec před novým začátkem, Ve dvanáctce je i nešťastné znamení čtyřky, ale je v ní také jednotka a dvojka, které spolu dávají číslo 3.

alenka901

1a2 dává číslo 3
3 – Trojka je symbolem náklonnosti, obliby, talentu a popularity. Odjakživa byla považována za dokonalé číslo. Odpovídá jí planeta Jupiter. Nositel trojky je veselý a okouzlující, komunikuje překvapivě snadno a vyzařuje z něj laskavost. Proto je obvykle oblíbený a vyhledávaný. Je společenský, aktivní, stále v pohybu a v kontaktu s lidmi. Potřebuje vnější podněty. Při negativní vibraci je trojka netrpělivá a popudlivá a nesnáší kritiku. Po citové stránce je to nadšenec a náruživec, který však neztrácí ze zřetele své zájmy. Vždy si hledá partnery, na které může být hrdý a kteří mu mohou něco přinést.

pepee32

ve fotbale je 12 první střídající hráč