zateC

Oblíbený fotbalista

Jaký je váš fotbalový idol?.. Mně se osobně líbí Andrés Iniesta z Barcelony a třeba Mesut Ozil z Německa…

Nejlepší odpověď
kropitko

Fotbal moc nesleduji,ani nefandím. Při slově fotbalista se mi vybaví jméno Maradona. Pak dlouho nic,pak musím přemýšlet a napadne mě Čech.....

Další odpovědi
pekynka

Můj malý Daniel ,je mu deset, má dres s vlastním jménem a hraje s takovým nasazením jaké by hoši za národní tým potřebovali při každém zápase.Nikdo by nás neporazil.

anonym

Maradona? Fotbal téměř nesleduji,ale ten pán na mě udělal opravdu dojem,když na MS(nevím už jakého) dal gól rukou,markýroval hlavičku,prošlo mu to,ostatní zápasili s mrtvicí,on to nechal být.Gól tedy platil.
Bylo nemožné,aby to nevěděl.
Do Rychlých Šípů by ho určitě nepřijmuli.

oskar

Idol zrovna ne,ale líbí se mi Holanďan Wesley Sneider.Holandanům fandím.

SETH

Občas se dívám na zápasy MS, i když o fotbalu toho skutečně moc nevím (a celkem mě to netrápí). Nejvíce se mi zatím líbil fotbalista Německa, který má číslo 3. Jak se jmenuje, to netuším. :)