kia

Co znamená částka v korunách?

Při sledování Jizerské padesátky v TV je na obrazovce v levém horním rohu uvedena, kromě km, částka v Kč. Co ta částka představuje?

Odpovědi
aevul

Nesledoval jsem, ale z minulosti a obdobných akcích, kde byl ČEZ sponzorem: za každý ujetý/uběhnutý/„u­veslovaný“ kilometr, ať už skutečně, nebo virtuálně na trenažeru, dali sponzoři určitou částku na nějaký předem daný dobročinný účel.