Mirek Darvas

Co zaplatím, když mám svoji nemovitost?

Jenom vím, že zaplatím za elektřinu, popřípadě i plyn, internet a TV

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… spíš se zeptej, cl nedostaneš: v našem štědrém oranžovém státě, kde se již po desetiletí drží u koryta socdemácii, se vlastnictvím nemovitosti stáváš zbohatlíkem, kterej nemá nárok na žádný dávky, jelikož ji můžeš kdykoli prodat …
… zaplatíš taktéž za vodu a stočný, někde se platí dešťovný, zaplatíš pravidelné revize bůhvíčeho, co nařídila EU, nebo naši přičinliví úředníci, a když se stát dostane do srabu, jako se již před Babišem stalo, zvednou ti všechny poplatky a naříděj výměju klidně i plotu … no, a kdyby se vrátili komouši, tak ti ji seberou, a budeš rád, že tě nezavřou …

Další odpovědi
Drap

Ještě zaplatíš vodu a daň z nemovitosti a ještě za popenici, nebo svoz odpadů.

autacek

Co to je za otázku? Zaplatíš za vše, co budeš potřebovat, co spotřebuješ, včetně oprav toho, co se pokazí. Mimo to každoročně zaplatíš i státu za to, že sis dovolil nějakou nemovitost mít, jmenuje se to daň z nemovitého majetku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.