Lukys

Co vybrat v 18 jako první motorku?chtěl bych (nebo líbí se mi) supersport

chtěl bych se zeptat příští rok mi bude 18 a dosud nemam řidičák na motorku jak na 50 tak ani na 125..Když už bych ho teda dělal tak už bych chtěl na silnější než na 125 je to možné?A jakou kubaturu bych mohl vybrat aby to mělo pěkný zvuk atd..Viděl sem zaškrcené 600 ale bojím se že to je na začátek moc silné.(chtěl bych supersport).Díky za odpověd'

Nejlepší odpověď
mojitek

Samozřejmě že lze i 600 ccm mašinu přiškrtit na asi 34 koní.Ale nekupuj to.Udělej si řp na velkou(bez omezení) a kup si nějakou Čízu 175,250 ccm nebo třindu a nauč se nejdřív jezdit a nauč se křižovatky,značky atd ,za nějaký čas to dostaneš do ruky a pak si koupíš třeba Cébro 600. U silnice je plno pomníčků kluků kteří byli tak odvážní ale taky nezkušení a šli hned do rychlý mašiny,tak popřemejšlej.

Další odpovědi
Protiva

Kup si odrážedlo, a příští rok se zeptej znova.
.
:(

anonym

Kup si 125 kubaturu dají se nové sehnat už za 26000 Kč
http://www.au­tokelly.cz/#|WP2N0moO+EvNJ6ym96nE­eEnZjkVC/HuUf­zCD5odN2BqVTCwZAh­mMbRXgxrEXBw2pA­ymRj7/hd4RVZP7­MVxS6eG0pW4eO0Os­L8ReCmK1GjoKw4+pnBJSH1vC­cB0ctjiwA0E9e­DYT5IIwXEA4y5QzKkqPkuc­kKGf3/03kS0lrvel8=

Lukys

bez debilních odpovědí ;)