Rokio

Co všechno umí váš počítač?

Máte počítač jenom na kancelářskou práci, na sledování filmů, na hry či schopnosti vašeho PC jsou jiné?

Můj PC je sice více než sedm let starý, ale na svůj věk je poměrně dobrý. Dá se na něm dobře dělat kancelářská práce, internet je mírně podprůměrně rychlý, dají se na něm hrát méně náročné hry a staré RPG hry, videa se na něm stahují a sledují dobře a má i jiné výhody.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… není důležité, co všechno umí můj počítač, je důležité, co s počítačem umím já …

Další odpovědi
Kulpix

Můj první 22let starý, neumí nic.
2. 13let starý toho umí dost, na to aby se na něm dalo pracovat
3. 2roky starý umí vše, na co si jen vzpomenu.

McArthur

Člověče, umí toho hodně, ale hodinky s vodotryskem z toho neudělám.