lucara

Co všechno se tbaruje běháním?

Přemýšlela jsem že začnu běhat a chtěla bych vědět na co všechno se běháním hubne a co všechno se tvaruje. Tvaruje se i břicho?

Nejlepší odpověď
Drap

Celé tělo, tedy i břicho.

Další odpovědi
zzzzz

Opravdu se tvaruje celé tělo, je však nutné zvolit správnou obuv, běh škodí páteři. Také je lepší běhat po terénu než po asfaltu.

ivana525

Nejvíc lýtka, stehna, zadek a samozřejmě i břicho – jelikož ho máte celou dobu zatnuté. Běh rovněž přispívá ke správnému držení těla a celkově k hubnutí, pokud po běžíte ve volnější tempu. Jako samotná aktivita ale nestačí, dobré je ho kombinovat s posilováním.

lucara

Díky a myslíš že bych si stihla trochu zpevnit celé tělo než napadne sníh? Kolikrát týdně bych musela běhat?