kikinka2210

co vše potřebuje herní souprava pc ?

co je v soupravě herního počítače?
mám referát nikde to nemohu najít například jaký harware nebo co. jako nějaké ovládání a jaké příslušenství a jak velké. chci mít referát tak hezký aby učitele doslova a do písmene oslnil :) jde mi o dvojiku z informatiky :) děkuju moc :)

Nejlepší odpověď
DI$COVEƦY

V počítači se nachází základní deska(main board),procesor,zdroj napětí,harddis­k(HDD),grafic­ká karta(není pomínkou bývá integrovanou)paměť RAM a zvuková karta (není podmínkou bývá itegrována) optická jednotka (není nutná kvůli usb na základní desce) jinak ovladače vyjmenoval kolega ať ti to dobře dopadne!!!!

Další odpovědi
Michal Kole

Hry se v PC ovládají klávesnicí, yoistikem, volantem nebo gamepady

Vše se připojuje přes USB

Bývá k tomu CD s ovládači

Podívej se na nějaký e-shop s PC, jdi do kategroie hry a tam najdeš odkaz na herní hardware a pak si najdi ten kus hardwaru na webu výrobce a stahni si manuál ať víš jak se to instaluje a jak se to ovládá a co to má vše dělat.

Klidně mi napiš na mail: michal.kolesa@seznam.cz