Avatar uživatele
Rosie5

Co Vám pomohlo na akné?

Teď přes léto se mi hrozně zhoršilo akné.. každý večer používám čistící gel od Garnier a vůbec nepomáhá:/ Pupínků víc a víc.. Co Vám pomohlo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pomohlo by ti, kdybys konečně začala víc přemýšlet o tom, co jíš. Všechno to svinstvo co do sebe cpeš ti jen ubližuje a nejen na pleť. To je jen jeden z viditelných příznaků špatného stravování. Místo letního grilování všeho, co se před pár dny ještě hýbalo – žilo, zkus třeba oříšky, nebo řepu, nesol, ve všem je soli až až, nekořeň, vychutnej si všechno tak, aj chutná doopravdy, umývej si tvář pouze heřmánkem, umývej si pořádně ruce a nedotýkej se tváře. Ani si to třeba neuvědomíš, a načapáš se často i na tom, jak se drbeš na tváři, na nose, na čele se špinavýma rukama, to by pro začátek stačilo
http://ona.id­nes.cz/strava-pro-cistou-plet-07g-/krasa.aspx?c=A131122­_142731_krasa_brv

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=akn%C3%A9

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baryyk500

Ja jsem si kazdy vecer delala masku: lzicka medu, pomerancova kura strouhana, a nejaky nocni krem, to vse smichat a nanest na plet, nevhat pet min zapusobyt a oplachnout :) nevim ale jestli to pomuze i tobe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mě babička poradila léčbu sexem a říkala tomu výměna krve.
samozřejmě ne s babičkou 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

Udělej si mast z běžného V-penicilinu. TBL rozpustit v 10ml, roztok přefiltrovat, aby neobsahoval pevné části. Rozmíchat ve 2g Syndermanu (masťový základ z lékárny). Po dokonalém rozmíchání se tento základ naředí ztuženým pokrmovým tukem (8 až 18g). Může se použít i žlutá vazelina, ale je to přece jenom ropný produkt.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

střevo
co to plácáš za blbosti?

před 3187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
střevo

to nejsou blblasti to pomohlo mu volovi

před 3187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
střevo

a nebo nevhat pet min zapusobyt – jak pýše baryyk500

před 3187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ty máš asi dost, co to tam bereš za sajrajt 😁

před 3187 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví