Rosie5

Co Vám pomohlo na akné?

Teď přes léto se mi hrozně zhoršilo akné.. každý večer používám čistící gel od Garnier a vůbec nepomáhá:/ Pupínků víc a víc.. Co Vám pomohlo?

Nejlepší odpověď
anonym

Pomohlo by ti, kdybys konečně začala víc přemýšlet o tom, co jíš. Všechno to svinstvo co do sebe cpeš ti jen ubližuje a nejen na pleť. To je jen jeden z viditelných příznaků špatného stravování. Místo letního grilování všeho, co se před pár dny ještě hýbalo – žilo, zkus třeba oříšky, nebo řepu, nesol, ve všem je soli až až, nekořeň, vychutnej si všechno tak, aj chutná doopravdy, umývej si tvář pouze heřmánkem, umývej si pořádně ruce a nedotýkej se tváře. Ani si to třeba neuvědomíš, a načapáš se často i na tom, jak se drbeš na tváři, na nose, na čele se špinavýma rukama, to by pro začátek stačilo
http://ona.id­nes.cz/strava-pro-cistou-plet-07g-/krasa.aspx?c=A131122­_142731_krasa_brv

Další odpovědi
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=akn%C3%A9

baryyk500

Ja jsem si kazdy vecer delala masku: lzicka medu, pomerancova kura strouhana, a nejaky nocni krem, to vse smichat a nanest na plet, nevhat pet min zapusobyt a oplachnout :) nevim ale jestli to pomuze i tobe

anonym

mě babička poradila léčbu sexem a říkala tomu výměna krve.
samozřejmě ne s babičkou 😁

dr.luha

Udělej si mast z běžného V-penicilinu. TBL rozpustit v 10ml, roztok přefiltrovat, aby neobsahoval pevné části. Rozmíchat ve 2g Syndermanu (masťový základ z lékárny). Po dokonalém rozmíchání se tento základ naředí ztuženým pokrmovým tukem (8 až 18g). Může se použít i žlutá vazelina, ale je to přece jenom ropný produkt.

anonym

střevo
co to plácáš za blbosti?

střevo

to nejsou blblasti to pomohlo mu volovi

střevo

a nebo nevhat pet min zapusobyt – jak pýše baryyk500

anonym

ty máš asi dost, co to tam bereš za sajrajt 😁