Ozzy21

Co vám nejvíce pomáhá na vyvolání zvracení?

Pište prosím co nejvíc!!!

Nejlepší odpověď
kapka

Strčit prst co nejdál do krku, dávicí reflex se dostaví se 100%ní jistotou. Používá se to hlavně u malých dětí, když něco nevhodného snědí, taková první pomoc před odvezením na pohotovost.

Další odpovědi
Damiana

Kdybych snědla houbu jedovou a potřebovala se jí zbavit, stačí mi vidět manželovy děti z prvního manželství, ty zaberou zaručeně. Raději houby nejím. A jinak zvracet nepotřebuji.

roxy52

Mě dost zaručeně pomůže koukat se v noci na TV na zasedání vlády.

aramah

Faktor strachu to nesklame..

pusinka50

Prostřední nejdelší prst do krku šimrající na čípku v krku, to zabírá spolehlivě

anonym

Už jen vzpomínka na určitou osobu mě nutila ke zvracení!

Drap

Nic. Nevyvolávám zvracení. A proč bych to taky měl dělat ?