zjentek

Co v tomto případě způsobuje větší nápor na procesor, potažmo výkon PC? (Viz doplňující informace.)

Je nutné použít browser a otevřít hned několik karet s weby. Druhou možností je otevřít tolik oken browseru, kolik webů potřebujeme otevřít. Která z možností je větší zátěží pro PC?

Odpovědi
Dochy

Ještě jinak.

Osobně věřím tomu, že je to jedno. Obvykle má každá karta svůj vlastní „život“ a vcelku nezáleží na kontejneru (v podobě okna) do kterého je vhozena. Pokud to bude mít výrazný vliv, tak bude záležet na konkrétní implementaci a nebude možné tohle „rozsoudit“ bez znalosti konkrétního produktu.

anonym

Menší zátěží je otevřít v okně browseru karty.

Schluker

Ještě jinak.

Prvni dve moznosti jsou totozne…

dust8

Menší zátěží je otevřít v okně browseru karty.

Jen domněnka, ale netestoval jsem zátěž. Co používáš za prohlížeč? Pokud máš ještě XPčka, tak doporučuju úspornej, ale vymakanej prohlížeč Palemoon.

elkon

Menší zátěží je otevřít v okně browseru karty.