Jimmy1999

Co udělat proto aby nám sousedovic kočka nechodila čurát na rohožku?

Sousedovic kočka nám chodí občůrávat rohožku a my už nevíme co s tím.
Potřebuji nutně radu už nám to leze na mozek, protože to šíleně zapáchá a už jsme tak museli vyhodit přes rohožek. Sousedka samozřejmě trvdí že to její kočka není.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já bych si do kukátka namontovala kameru, abych ji dokázala, že to její kočka je. Poté bych ji vyzvala písemně doporučenou poštou, aby zajistila nápravu a pohrozila vymáháním škody.

Další odpovědi
led

Najprv skúste pozrieť, čo tam tú kočku priťahuje. Zjavne tam nechodí zo zlého úmyslu (to robí človek), ale cíti tam nejaký pach. Skúste ten pach odstrániť.
Na zvieratá tu máme odborníčky (Sůwa, ontola, briketka) ktoré vám určite poradia

petra15

Nechce se mi tomu verit, ze by to byla kocka. Není to nekdo jiný ?

mosoj

Nestydatá sousedka.

NikkiHeat

Existují přípravky na odpuzení.....pou­žívá se to např. na nábytek aby jej kočka neškrábala.

http://www.zoo-hobby.cz/p/beaphar-odpuzovac-kocek-100-ml

suaeda

Půjčit si na čas od někoho známého psa. Takovou rasu, která jde po kočkách. Nejdřív bych psa nechal zavřeného za dveřma. Pokud by se psího štěkotu kočka nebála tak psa vypustit a zbytek obstará příroda.

Stingo

Nasypte tam pepř a třeba ji to odradí jednou provždy.

anonym

Kočka bude nejspíš kocour… prostě si obstarejte potřebné funkční prostředky proti značkování kocourů.

zzzzz

Sauedo:-DDDDDDD