Co to znamená,když se mi bradavka zatahuje dovnitř?

Nejlepší odpověď
GM

Může to znamenat cokoliv od zánětu po nádor,zhoubný či nezhoubný. Neváhala bych a navštívila lékaře.

Další odpovědi
anonym

na to vám asi nejlíp odpoví na mamologii,příčin může být několik,jestli jste prodělala nachlazení,nebo to máte po kojení,takhle je těžko odpovídat,

Bunnik

Souhlasím s GM, pokud jste to tak dřív neměla, navštivte okamžitě lékaře, skutečně by to mohla být i rakovina prsu. Zkuste si sama prohmat prs, jestli tam něco nenajdete. Lékaři vás pošlou na mamografii nebo ultrazvuk (podle toho, kolik je vám let). Třeba nic nenajdou nebo to bude jen něco bezvýznamného, ale je lepší se ujistit.