Karelcz

Co to znamená, když se kočka otírá zadní packou o moje nohy?

Vždy přijde a začne zadní packu zvedat nahoru a dolů, a tak se otírá. . Ale stejně nevím, co vlastně přesně chce. Otírá se i hlavou o nohy, ale to vím, co znamená.

Odpovědi
Džanička

To že se kočka otírá hlavou o nohy, tím si vás značkuje, určitě to dělá také pusou, jakoby nosem, ona si vás značkuje slinama, a ostatní (cizí) kočky k vám potom už nejdou protože cítí že už „něčí“ jste, proč to dělá nohama, to netuším.

arachis

to je zvláštní,mám doma dvě a nedovedu si to představit,jestli ji zvedá tak,že je k noze hlavou nebo zadkem. Napadají mě tři věci.Třeba má něco v pacince zabodnuté,nebo si jen značkuje pánička nebo se chce ponosit