co to jsou zaklepané ventily na skutru do 50ccm – je v záruce

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak v první řadě,jak píšete,je v záruce,tak hurá do servisu…a teď k těm zaklepaným ventilům,chlapy odborníci mi asi utrhnou hlavu,,,,no prostě ty ventily,už nemají tvar,co by měly mít,víceméně jsou na padrť…prostě máte padlej motor,nebo-li Vám klekl motor…jak chcete.asi jste ho honil jako blázen,nebo byli ty ventily bůhví z čeho?????

Další odpovědi
blba.prace

zaklepání ventilů je zvuk kdy motor klepáním řve na majitele at ho svěří do péče odborníka