Heřman

Co to je tohle za chybu když chci stáhnout soubor přes Mozilla Firefox.

http://i.nahraj­.to/f/eK9.PNG
Doplňuji:
Tak to sorry… [new] ERR(3) : FreshDownload could not take over the download! Click >Back< button to return to normal mode.

Nejlepší odpověď
Bedy

Obrázek se mi nezobrazil…
Můžete to nahrát jinam nebo chybu napsat?
Doplňuji:
Jo to je ten obrázek? Já jsem myslel, že je to chyba… :D
Pokud to je chab přímo toho stahovače, tak doporučuju zkontrolovat nastavení. Nemáte-li potřebu používat download manažer třetích výrobců, použivejte klasický vestavěný firefoxí.

Další odpovědi
led

„FreshDownload nemohl převzít stahování! Klepněte na tlačítko> Zpět <tlačítka se vrátíte do normálního režimu.“
Treba skontrolovať nastavenie