Co to je šťouchnout?

objevilo se mi to na facebooku to slovo se mi líbí

Nejlepší odpověď
PostApMan

Význam slova šťouchnout na Facebooku je skoro stejný jako v realitě. Strčíte do někoho (šťouchnete) aby o Vás věděl, například když nevíte o čem začít konverzaci ,nebo když se prostě nudíte – je tam pro zábavu, vysloveně nějaký smysl to nemá.

Dnes už tu o tom tlačítku něco padlo, když se podíváte zpět na otázky z odpoledne.

Další odpovědi
annas

Já na Facebook nechodím, ale význam hovorového slovesa šťouchnout, které se používá i jinde = dloubnout, rýpnout, strčit loktem, lehce strčit, vrazit.

Šťouchají se i brambory – rozmačkávají se.