persie1234

co to je „+set console 1“

já mám hru soldier of fortune a chtěl bych na to cheaty ale dozvěděl jsem se že musím aktivovat nějakou konzoli a ta zní. Spusť hru
s parametrom „+set console 1“.Je to na počítači
Výsledok by mal vypadať takto: SOF EXE +set console 1
Tak my prosím pomozte

Odpovědi
Andreas

Sice tu hru nehraju, ale podle toho jak jsi to napsal, by se to melo spoustet pres prikazovy radek (je i v total commanderu). Ke spusteni hry vlezes do adresare (slozky) ve kterem se nachazi hra a do prikazoveho radku napises jsmenou souboru kterym se hra spousti. V tomto pripade tedy sof.exe spolecne s danym parametrem. Dohromady by to tedy melo vypadat:

sof.exe +set console 1

Je to ale podle toho jak jsi to popsal. Mozna to je i jinak…