Weirdquestio

Co stojí za zdravotními potížemi Gabriely Koukalové?

Jde čistě o přetížení achilovek, nebo tam je něco dalšího? Může to být i tím, že třeba chce dát své síly i jinam než do biatlonu?

Edit: nechci se motat někomu do soukromí, obzvlášť někomu, kdo je pořád terčem paparazzi a novinářů. Spíš jsem uvažoval nad tím, zda psychika může ovlivnit zranění.

Nejlepší odpověď
Drap

To mohou sdělit pouze odborníci, kteří se o její zdravotní sta starají, popřípadě ona. Jinak je to pouhé hádání z křišťálové koule.

Další odpovědi
mosoj

K čemu že takovouto informaci potřebuješ? Myslím si že je to její věc a její zdraví.
Psychika je téměř vždy ( mimo infekce, zranění a pod.) za nemocí. Nikdo zde neví co jí vlastně je.