Džanička

Co si myslite ze chybi na nasem trhu,co by jste uvitali?Chci investovat.

Doplňuji:
Venkovane, Vaši odpověď jsem trošku nepochopila, co se týče těch čtyřlístků…
A kolik chci investovat?? Dost, to Vám jako odpověď musí stačit..

Nejlepší odpověď
venkovan

Ohleduplnost na jedné straně a na straně druhé odvaha donutit komunikovat s veřejností a té také naslouchat u našich zákonodárců a představitelů.
Jenže to je nevratná investice, tak bych se třeba soustředil na výrobu jetelových čtyř a pětilístků.
Doplňuji:
Pro fablen:
sou na trhu v prodeji čtyřlístky a pětilístky – pravé jetelové, pěkne vylisované,či ještě svěží aby si je lidi mohli koupit pro štěstí, když je nemohou najít na louce?
Nejsou, tak je zde podnikatelská šan­ce.

Jinými slovy chci říci – je potřeba najít něco co na trhu chybí (nebo je takové služby, zboží málo) a do toho se pokusit část svých financí vložit.

Další odpovědi
anonym

Castku Dzanicko by bylo asi divne sem psat , ale chapu ostatni , ze nemuzou poradit . Opravdu.
Ja jsem nakoupila take seminka – pytlik ctyrlistku – v zahranici. A podarovala jsem sve nejblizsi. Je to dobry napad. A pokusim se , pokud budete mit zajem najit jeste kontakt. -iv-
Doplňuji:
Hlado , cinani umi anglicky !! 🙂

led

Čo chýba? Úsmev (všimnite si Vietnamcov, vždy s úsmevom), znalosť a ochota poradiť. Slovom chýba ten správny obchodný duch.
Svojho času som sa stretla u nás s predajňou elektro „domáceho typu“. Ak prišiel nerozhodný zákazník predavačka mu poradila, nenaháňala ho (už je záverečná!!)… Ak išlo o väčšiu zákazku, sadli si ku kávičke a prebrali to (takto dokázala predať aj ležiaky) a zabezpečila rýchlu montáž. Prirodzene, nebola to predajňa typu obchodných domov – nakúp a zmizni.
Ak chcete otvoriť predajňu, alebo službu, skúste to takto.

Tom.Noddy

Asi tak..napiš kolik chceš investovat, třeba ti něco poradím ;)
Doplňuji:
No moc konkrétní nejsi, takže neporadím. Dost je pro někoho 10.000, pro někoho 100.000.000.-

Hlada

Mám nápad, mohu také investovat, nejsem ale obchodník, neumím zařídit dovoz. Kdyby se našel někdo, kdo umí čínsky, mohli bychom to zrealizovat.

Žorža

podle toho kolik chceš investovat…

fablen

velmi se mi líbí odpověď led a jinak by mě také zajímalo o co jde kolem těch čtyřlístků 🙂

Džanička: určitě bych na Vašem místě neinvestovala celou částku pouze do jednoho projektu, ale rozdělila do více 2–3.
Investovat můžete i do bytů, domů, pozemků na lukrativních místech. Hodně štěstí