autacek

Co si myslíte o záměrném porušování dopravních předpisů a nebezpečné jízdě ohrožující ostatní, kvůli předání medaile?

Už jsem o obdobném případu četl i u Sáblíkové. A teď babo o morálce raď.

https://sport­.aktualne.cz/o­lympijske-hry/ledecka-si-malem-vypichla-oko-rasenkou-pak-si-dosla-pro-druh/r~b801da­a4195f11e89ef­bac1f6b220ee8/

Nejlepší odpověď
led

Je to bezohľadosť voči všetkým okolo, ale aj voči sebe, v snahe byť viac než iní. " musel jet řidič rychle, dělat přestupky, aby se dostala na slavnost včas." nemusel!
Aj tu platí staré príslovie „ponáhľaj sa pomaly, ak nejde o život, ide o h…“ a v menovanom prípade o záchranu života nešlo, práve naopak išlo o ohrozenie nevinných ľudí.

Další odpovědi
bolak

Protože Sáblíková tam jela na bruslích, to se na světlech staví blbě.

Raluvud

Jak jste přišel na to, že byla „ohrožující ostatní“? Pokud tím nikoho neohrožuje, neomezuje, tak je mi to úplně jedno.

mosoj

Věc korejské dopravní policie. Myslím , že máme na našich silnicích zvěrstev dost.

Kryšpín

Musel jet řidič rychle a dělat přestupky, možná měl schopnosti Hamiltona, neb to byl obyčejný blb

autacek

Nebezpečná jízda ohrožuje nejen vozidla ostatní, ale i spolucestující ve stejném vozidle, tady píší, že si naše hvězda málem vypíchla oko, to by byla přece škoda, takhle se nechat zmrzačit, ne? Tak že je vám porušování předpisů obecně jedno?