12kolemjdouc

Co si myslíte o sexu s někým, koho nemilujete, pouze vás fyzicky přitahuje?

Neni tam laska, pou

Co si myslite o sexu s nekym koho nemilujete, pouze fyz. pritazlivost

Nejlepší odpověď
annas

Sex bez lásky? Jak pro koho. Záleží na morálce.

Někomu sex bez lásky vyhovuje, třeba už jeho zamilovanost vyprchává, ale dobrý sex je stále žádoucí.. Někteří lásku neřeší, ale jen sex jako potřebu.

Když do pekla, tak na pěkném koni. Když už hřešit, tak ať to stojí za to.

co na to říkají klasikové

  1. „Sex bez lásky je prázdný a nesmyslný stejně jako láska bez sexu.“ — Hunter S. Thompson
  2. Sex bez lásky je celkem nesmyslný zážitek, ale mezi všemi nesmyslnými zážitky si stojí hodně vysoko.“ — Robert Fulghum

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/17638-robert-fulghum-sex-bez-lasky-je-celkem-nesmyslny-zazitek-ale-mez/

Další odpovědi
marci1

Sex bez lásky=nesmyslný a nebezpečný zážitek … 🙂

„Sex je vlastně velmi prostá záležitost. Zaměří-li se žena jen na něj, pak stačí, když na sebe navlékne pytel a vystřihne do něj tři otvory – kde, to už víme.“ (Coco Chanel)

elkon

Je to každého věc, také je to cesta, jak od neznámého/neznámé, něco chytit.

Arne1

Asi bych to rozdělil na dvě možnosti.

  1. náhodný sex s někým tak nějak z ulice. Asi nic moc, ale zároveň chápu že tělu někdy moc poručit nejde.
  2. sex se známým – kamarádem, přítelem, spolužákem, a pod – ta si myslím že nejde o nic moc špatného. Není tam sice láska, ale nějaký vztah tam je.

paul1

Vysoké procento sexuálních styků se děje jen na základě fyzické přitažlivosti. Co si o tom myslím? Nechám si pro sebe.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Arne1

Mimochodem, co má sex společného s webdesingem ? Opravdu nechápu souvislot.

Schluker

@annas: to je mile archaicky pristup :) jen trochu narazi na to, co to vlastne je laska. To je trosku slozitejsi otazka na kterou podle me jednoznacna odpoved neexistuje.