Gothic

Co si myslíte o klukovi / muži když má naušnici v pravém uchu ?

Nejlepší odpověď
anonym

Nic, těchto věcí si moc nevšímám, je to jeho osobní věc, do toho nemůže nikdo zasahovat.

Další odpovědi
anonym

Nic – je mi to úplně jedno – ať si nosí co chce.
Neposuzuju lidi podle náušnic…
;-D

Drap

Myslíém si o něm, že si nechal propíchnout pravé ucho

Rocker

Nic.Já jí mám v levém.

marci1

Jestli máš na mysli to, že se říká, že když ji má v pravém uchu, tak je homosexuál, tak to vůbec tak neberu. Každý ať si nosí co chce a kde chce. 🙂

kubik!

Připomnělo mi to vtip… Doufám, že Vám nebude vadit: Přijde syn domů a má v uchu náušnici. Otec na něj chvíli kouká a pak říká: „Za našich mladých let nosili náušnici jen piráti nebo teplouši! Teď se podívám z okna a chraň tě pán Bůh, jestli tam neuvidím tvoji loď!!!“

Snad to nikoho nepohorší, protože já proti nikomu nic nemám a už vůbec ne proti pirátům… :)

Nevíteto?

Moje myšlení nebývá založeno na tom, v kterém uchu má náušnici 🙂

ivzez

Může-li náušnici nosit ředitel školy (nekecám, znám
ředitele SŠ, který má jednu náušnici v levém boltci),
proč by ji nemohl nosit kluk?