Avatar uživatele
bábina29

Co sebou za oblečení do lázní na měsíc?

co si sebou vzít do františkových lázní?píšou plavky-raději koupit jedno dílné nebo stačí 2 dílné?a co se nosí na cvičení?kratasy nebo tepláky…?jedu tam na ženský po ošklivé operaci slepáku,tak ocením jakoukoli radu,nebo zkušenost abych na něco nezapoměla nebo nevezla zbytečně.děku­ji všem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, Jahoda před 4978 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

plavky a teplaky-jestli takove nebo onake-zalezi v cem se vy osobne citite lepe,jinak obleceni do kazdeho pocasi,a myslim,ze neco do spolecnosti by se hodilo taky.pekny vylet a hlavne uzdraveni…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já bych si nabalila vše co si chystám vždy na dovolenou to znamená.
Tenisky,papuče,Trič­ka s krátkym a dlouhým rukávem,hygienické potřeby,spodní prádlo,dvoudilné plavky,nabiječ­ku,telefon popřípadě i notebook pokud máš,pyžamo,kratase i tepláky,svetr kdyby bylo chladno,ponož­ky,hřeben

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj holky, měla bych dotaz… Co MS plavky? Máte s nimi zkušenost? Jsou spolehlivé? A od koho je kupujete?

Avatar uživatele
Kamilovo

Taky jsem jel do lázní na delší dobu, takže by bylo nemilé, kdybych si s sebou zapomněl něco vzít. Na https://jaces­tovatel.cz/me­dia/co-si-vzit-s-sebou-do-lazni jsem si proto našel seznam všech potřebných věcí, které bych si s sebou do lázní měl vzít a to mi dost pomohlo. Nakonec mi tam vážně nic nescházelo. :)

před 1461 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví