Džanička

Co se stane s virem, když mi ho antivir dá do trezoru.. Co se tam s ním děje, a dá se ten trezor třeba naplnit??

Nejlepší odpověď
www

Leží tam a neškodí. Kdykoliv ho můžeš z truhly (trezoru) smazat, ať se truhla nezaplní.

Další odpovědi
Alesh

Trezor je složka, kterou si ten antivir vytvořil na disku a nedává tak viry, ale celé infikované soubory. U těchto souborů změní příponu, aby soubor nešlo spustit. Zaplnění je dáno velikostí disku, případně sám antivir může mít nastavenou nějakou kvótu podobně jako má Koš.

baghira

„Trezor“ znamená, že soubor je uložený v nějaké zašifrované podobě, takže nejde spustit, nemůže škodit, ale v případě potřeby se na něj dá podívat nebo ho analyzovat.