Timea Naesse

Co se mi to děje se složkami ?

Když chci otevřít nějakou složku, začne neodpovídat a poté se vypne. Takhle už 3 dny. Co s tím ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Je možné, že je v počítači něco nevítaného. Pro jistotu si stáhněte a spusťte program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/

Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a koukneme na to.

Další odpovědi
zelezo1983

hele ty kdyz co si jako myslis ze ses? bedy mi nahodou dokazal pomoct mel jsem totalne zasv…neny pc a zrychlil mi ho a nechtel za to ani korunu!!!!!!!!!!­!!!!!!

anonym

A vy tomu věříte, že by Bedy pomáhal s prohlížením výpisů? Není to t ak, že by se podíval, co má uživatel těchto stránek v počítači nainstalováno a pak to prodal svému zaměstnavateli? Dostane korunu za to, že dohodí výpisy aplikací a zájmů uživatelů odpovedi a na tom ajťáci budou dohazovat reklamy na monitor. Koho by zajímal sáhodlouhý log, kor cizí.

MEA

script type=„text/ja­vascript“ src=„http://af­filiate.webno­de.com/scripts/ban­ner.php?a_aid=521370e2d­c1d6&a_bid=39f58230“><![­CDATA[><!----><!]]></scrip­t><noscript><h2><a href=„http://­www.webnode.cz/“ title=„Webnode“ rel=„”nofollow”“>Web­node</a></h2><­/noscript>

Sůwa

Pro >když< – zřejmě soudíš podle sebe a to je dost smutné. Bedy mi pomáhal ještě když jsme navštěvovali jiný poradenský web, pokaždé velmi ochotně a nic za to nechtěl. Naučil mne toho spoustu a určitě ještě naučí. Je mi z těch pomluv Bedyho špatně ☹