Mousinek

co se mi stalo s počítačem? ☹

když kliknu na jakokoliv ikonku na ploše tak se otevře okno OTEVŘÍT V PROGRAMU a nic se neděje. co ted mám dělat? děkuji

Nejlepší odpověď
chudst

Restartovala jste pocitac? Pokud ne, udelejte to. Pokud ano, je to neprijemne a budeme se na to muset podivat podrobneji.

Další odpovědi
DDarent

V počítači je nějaká chyba, protože neví co je to za soubor!!! Budete muset buďto nějak spravit, nebo postupňe nastavit výchozí programy pro otevírání..... tuta otázka je spíš do softwaru, ale to je jedno.....

Hlada

Zkuste si vzpomenout, jesli jste nedělala něco neobvyklého, např. v Průzkumníku s možnostmi složky, kde se přiřazují programy. Nebyla u vás bouřka? Jestli nevíte proč se to stalo, vraťte systém pomocí bodu obnovy.

Mousinek

nejde spustit ani solitair ani žádný program. mozilu mám zatím otevřenou a nechci ji zavírat jinač ji už asi neotevřu ☹

chudst

Restartovala jste ten pocitac?

chudst

Aha, pardon, me nedoslo, ze kdyz ho restartujete, mozna prijdete o naproste spojeni s nami. Ale jinak to nejde. Restartujte ho, snad to pomuze.

Pokud ne – zkuste, jak vam vyskoci „Otevrit v programu“ – si otevrit mozillu. Je nainstalovana v „C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox­.exe“ (pokud mate 64bitovky, pokud 32bitovky, tak normalne v Program files\Mozilla…)

mosoj

No ono je to právě naopak (x86) je 32 bit OS systém.

chudst

Pokud se nepodari to nepodari ani po restartu a nepujde vam mozilla, bezte do Pocitace, dejte „Pridat nebo odebrat programy“, a odinstalujte program, ktery jste nainstalovala naposledy. (Nebyla jste to vy, kdo instaloval Nero?) Dale vam uz nic po internetu neporadim a budete muset sehnat nekoho primo u vas.

chudst

Ale rikam – primarne zkuste resetnout pocitac.

Mousinek

ano včera sem instalovala nero. já to skusím to ted restartnout

Mousinek

je to pořád stejné. mozilu sem otevřela jak ste mi řekl. nevím co budu dělat. děkuju že ste se se mnou otravoval.

chudst

Pak se ozvete, jak jste dopadla ;)