Co s vadnými pixely u LCD monitoru?

Koupil jsem si LCD monitor a po nějaké době jsem zjistil, že některé pixely svítí jinou barvou, než by měly. Je možnost je nějak opravit? Bude mi uznána případná reklamace?

Odpovědi
roy_x

Vadné pixely u LCD monitorů a televizí se bohužel opravit nedají. Zda v reklamaci uspějete záleží na počtu vadných pixelů, či subpixelů a také na výrobci monitoru. Každý výrobce může mít jiné normy pro počet vadných pixelů a subpixelů. Dále záleží například na umístění vadného pixelu. Čím víc je ve středu obrazovky, tím větší šance je na reklamaci.

Jivinho

Rozhodně to reklamujte, pokud závada nebyla na Vaší straně, doufejte, že uspějete. Mě ho vyreklamovali v pohodě.