Slezsky fc

Co říkate na tento herní notas ?

http://interlin­k.tsbohemia.cz/a­cer-aspire-v3-571g-33124g1tmakk-nx-m67ec-006-_d161137.html
Doplňuji:
Prosím zápary a klady ohodnocení děkuji

Odpovědi
radimsu

Je docela těžký, 4GB paměti jsou málo. Procesor Intel Core i3 také není nejlepší, zvolil bych něco s i5kou. Od značky ACER bych se držel dál. Pokud mohu doporučit, šel bych radši do nějakého SAMSUNGu, nebo ASUSu.

Lutagame

  • tezkej ,I3 , 4gb pameti ram ,ACER
  • celkem dobrá grafika , 1TB , 2gb na grafice-mam 531g s i5 procesorem asi 650 grafikou s 2GB a a rozjede to mafii , far cry , crysis apod . ale ja tam mam 8gb ram a mam to jen tak tak . jinak je z plastu takze se to furt ohejba jako kdyby to bylo od cinanu v drogerce a snado se to prorazi. celkove za tuty peníze zadnej herni nekoupíš a jestli kupuješ herni tak ne ACER ale lenovicko , asus apod. ver mi mam podobnej .

cochee

Toto
NENÍ
herní notebook. Herní notebooky se cenově pohybují někde úplně jinde (výše).