Rokio

Co říkáte na PC hru na internetu Evil Villain? Znáte ji alespoň podle názvu?

Hra je strategie, v podstatě tahová. Jste superpadouch a máte na starosti správu města, které bráníte před dobrem. Každý den na vaše město zaútočí vojáci s cílem vymýtit zlo, které pácháte. Vaše útočiště můžete různě vylepšovat.

(spoiler) Na konci vás čeká boj se Supermanem (konec spoileru).

Hru jsem hrál, když jsem byl malý.

Odpovědi
ivzez

Naše názory jsou irelevantní, důležité je,
co sis o ní tehdy myslel a co si o ní myslíš dnes.

Vojta24

Nechápu proč se zajímáš o náš názor na hru, hrej si co tě baví … ale když se ptáš, tak je to typická primitivní flashová ptákovina. Ani bych to snad hrou nenazýval, pokud jde o žánr her v roli padoucha rozhodně byly v té době na trhu mnohem zajímavější třeba EVIL GENIUS nebo DUNGEON KEEPER.

Rokio

Zde je odkaz na hru: http://www.ze­nax.cz/flashhra­/evil_villain_5514­.htm
zdroj: zenax.cz