Fjdjjdcn

Co přesně mi budou dělat při vyšetření štítné žlázy?

Budu se muset nejak hodne vysvlekat? Je mi 14 a poslala mě tam doktorka

Nejlepší odpověď
annas

Mně lékař vyšetřil nejdříve tak že na přední stranu krku pložil bříška palců a pohmatem zjistil, zda je žláza zvětšená, nebo má nějaké nerovnosti.,

Další vyšetření může pokračovat pomocí ultrazvuku , případně jinými přístroji atd. Samozřejmě také laboratorním vyšetřením z krve a moči.

Které konkrétní postupy lékař zvolí, záleži na vašich konkrétních příznacích.

U provtního všetření jsem jen sundala halenku, abych měla volný krk. Další vyšetření nebyla nutná,

Ale bát se nemusíte. Jsou mnohem horší vyšetření.

Další odpovědi
quizzi

Zde ti to lékařka vysvětlí:
https://www.me­dimerck.cz/cz/ho­me/support/new­s/998-jak-probiha-vysetreni-stitne-zlazy.html

Edison

Normálně by Ti to měla dochtorka vysvětlit, v čom takový vyšetření spočívá. Ale já bych to dělal velmi „důkladně“ :-]

nyjono

Mne dělali jen rozbor krve.